DLACZEGO ISTOTNE JEST ZASPOKOJENIE KOBIETY?

DLACZEGO ISTOTNE JEST ZASPOKOJENIE KOBIETY?

  • Post author:

Zaspokajasz kobietę - wygrywasz życie! Znasz to powiedzenie? Czy to tylko slogan a może prawda? Oto jest pytanie. Na ile ważne jest aby kobieta czuła satysfakcję seksualną, spełnienie, zadowolenie, uwolnienie, radość? Poznaj odpowiedź na to pytanie!

Kobieta, która w swoim życiu nie zaznała prawdziwej rozkoszy wiele traci, wiele traci również jej partner. Związek, w którym jest wymiana, jest komunikacja na właściwym poziomie potrafi dać sobie tak wiele. Potrafi uskrzydlać, nadawać sens życiu. Kiedy kobieta ma zaufanie do mężczyzny, kiedy potrafi się przed nim otworzyć, oddać się mu w pełni a godny zaufania mężczyzna potrafi dać kobiecie dotyk, czułość, uważność, otwierają się drzwi do niemożliwego, otwierają się drzwi spełnienia, satysfakcji, nowych horyzontów. 

Znasz zrzędzenie, kapryszenie, kłótnie. To może być powód braku uwolnienia napięcia seksualnego. Zgorzkniała kobieta czy może być darem dla mężczyzny? Kobieta radosna, wolna, spokojna ale może i dynamiczna daje wiele wdzięku w związku. Taka kobieta pociąga, z taką chce się być, jest jak magnes.


Czy zatem kunsztu miłosnego trzeba się nauczyć?

 

Nie wątpliwie wiedzę trzeba mieć, ale bardzo ważne jest w tym czucie, podążanie sercem, uważnością. Sprawą honoru dla mężczyzny powinno być zaspokojenie kobiety, doprowadzenie jej do rozkoszy, momentów magicznych, sprawić aby było jej z nim dobrze. 

Dawanie bez oczekiwań jest jedną z najważniejszych dróg podążania. Przyswojenie tej umiejętności daje tak wiele. Otwarci partnerzy na robienie sobie dobrze w relacji bez oczekiwań dostają coraz więcej i więcej dobra. Co skłania ich do podążania dalej tą drogą. 

Na ile ważne jest aby kobieta czuła satysfakcję seksualną, spełnienie, zadowolenie, uwolnienie, radość? 

Na to pytanie zna odpowiedź ten mężczyzna, który potrafi to kobiecie dać a kobieta potrafi przyjąć.

Jeśli nie doświadczysz pełnego spełnienia to tak jakbyś patrzył przez dziurkę na świat i widział tylko jego mały fragment.