DLACZEGO KOBIETA POTRZEBUJE SEKSU?

DLACZEGO KOBIETA POTRZEBUJE SEKSU?

Wiele kobiet jest zamknięta seksualnie i nie odczuwa potrzeby wchodzenia w seksualną bliskość z mężczyzną. Ale czy to oznacza, że kobieta nie potrzebuje seksu? Przeczytaj i poznaj jaka jest prawda.

Kobieta, która nie jest dopieszczona przez mężczyznę często jest zgryźliwa, brakuje jej radości życia, podupada na zdrowiu. W wyniku czego cierpi. 

Brak lub niewystarczające napełnienie kobiety przez mężczyznę odbija się echem na partnerze i dzieciach. Taką kobietę nie cieszy w pełni życie. 

Czy kobieta nie zaspokojona seksualnie może w pełni doświadczyć swojej kobiecości, seksualności, czy może w pełni być dobrą matką, żoną, kochanką?

Dlaczego zatem skoro kobieta potrzebuje seksu nie ciągnie jej do niego? Dlaczego częstą wymówką jest ból głowy, zmęczenie. Przecież seks odpręża, uwalnia, regeneruje, napełnia? Co stoi na przeszkodzie do rozkoszy, do tego, by czuła w pełni zadowolenia z pożycia seksualnego. Czy to kwestia mężczyzny? Jego brak umiejętności kunsztu seksualnego? 

Niestety często problem jest po obydwu stronach, po stronie mężczyzny i kobiety. Kobieta może nie czuć potrzeby seksualnej, bo jej ciało jest zamknięte na seks, bo nie czuje pociągu do swojego partnera, bo czuje się narzędziem do zaspokojenia mężczyzny, bo nie wie czym jest rozkosz i nie ciągnie jej do jego przeżywania, bo nie słucha swojego ciała, bo relacje jakie panują pomiędzy nimi zniechęcają ja do niego.   

Jak historia pokazuje przez długi okres czasu kobietę zepchnięto na drugi plan. Kobieta była jak przedmiot, gwałcona, poniżana.  Ona miała dawać przyjemność mężczyźnie. Ona miała rodzić dzieci. A gdzie był czas na doświadczanie siebie w pełni, na edukację seksualną, na czerpanie satysfakcji seksualnej. Kiedy uczono kobietę i mężczyznę sztuki miłosnej, by mogli doświadczać siebie w pełni. 

Czy nadszedł czas, by powrócić do korzeni. Do poznania kunsztu sztuki miłosnej i czerpania z niej życia w zdrowiu i zadowoleniu. 

Bo jaki dzień taka noc. Jaka noc taki dzień. 

Doświadczanie rozładowania seksualnego, orgazmu, krzyku, wytrysku przez kobietę jest istotnym elementem w jej życiu. Mężczyzna, który do tego nie dąży wiele w życiu traci. Taki mężczyzna jest słaby, podupada na zdrowiu. Taki mężczyzna ograbia siebie z tego co najcenniejsze, doświadczania w pełni połączenia się z kobietą. Kobieta, która potrafi w pełni oddać się mężczyźnie jest jednym z największych skarbów dla mężczyzny.  

Mężczyzny obowiązkiem jest zaspokoić kobietę, naładować kobietą. Tak, by ona uwolniona od napięć, napełniona mogła być radosną i zadowoloną z życia kobietą. By mogła potem napełnić nią mężczyznę.  

Wzajemne uzupełnianie się mężczyzny i kobiety, właściwa relacja między nimi, połączenie, sekswymiana energii jakże potrzebne są w życiu każdego człowieka do codziennego przeżywania życia w pełni.

Dodaj komentarz