DLACZEGO ZANIKA EREKCJA W CZASIE STOSUNKU?

DLACZEGO ZANIKA EREKCJA W CZASIE STOSUNKU?

  • Post author:

Jak to się dzieje, że podczas stosunku nagle zanika u mężczyzny erekcja. Co jest powodem, czy to jakaś nieprawidłowość, ułomność a może fizjologia. I co może zrobić mężczyzna, by nie dopuścić do zaniku erekcji w czasie stosunku?

Zanik erekcji w czasie stosunku znacznie częściej zdarza się mężczyznom z niskim poczuciem swojej wartości oraz tym, którzy nadinterpretują błędnie sygnały wysyłane przez partnerkę.

Co zatem można zrobić, by stosunek był udany, by  dał satysfakcję i doprowadził do rozkoszy partnerów.

Otóż jak się okazuje jedną z ważniejszych rzeczy jakie warto, by uświadomił sobie mężczyzna, to to, że aby jego sprawność seksualna była na właściwym poziomie wymagane jest na właściwym poziomie poczucie swojej wartości, pewność, że to co robi i jak robi jest właściwe. Ważne są również umiejętności mężczyzny i uważność – obserwowanie i właściwe odczytywanie sygnałów jakie wysyła partnerka. 

Kobieta powinna być gotowa na otrzymywanie od mężczyzny, dawać wzmocnienie mężczyźnie poprzez dźwięki, sygnały, mowę ciała i zamiast udawać, przeżywać w pełni doznania. 

Aby kochankowie mogli w pełni doświadczyć siebie potrzebne jest właściwe połączenie seksualne pomiędzy partnerami, gotowość kobiety na otrzymywanie (gdy kobieta przerobi swoje traumy blokujące doświadczanie seksualności w pełni). 

 

Co zatem stoi na przeszkodzie do poczucia własnej wartości mężczyzny na właściwym poziomie. Jak się okazuje myśli!

Tak myśli, które to często sprowadzają mężczyznę na manowce. Mężczyzna zamiast zaśmiecać swoją głowę myślami powinien przede wszystkim zbudować swój warsztat umiejętności i wejść całym sobą w doświadczanie aktu seksualnego. Myśli oddalają mężczyznę od bycia w pełni z kobietą, oddalają go od zaangażowania się w akt seksualny. Skupiając się cały czas na błędnej analizie zachowań partnerki  mężczyzna zapada się w sobie. Kobita widząc błądzącego mężczyznę wchodzi w swoje myśli i zaczyna się blednę koło, które nie służy dobru przeżywania głębi połączenia się dwóch ciał. 

Wtedy mężczyzna traci wzwód. Bo myśli, że kobiecie jest źle z nim. Kobieta natomiast wchodzi w myślenie, że już nie jest atrakcyjna dla mężczyzny, że go nie pociąga, że już jego nie podnieca. 

Gdy dojdzie do spadku erekcji zamiast wchodzić w dołowanie się, mężczyzna powinien wziąć sprawy w swoje ręce, ocknąć się, powrócić do bycia w pełni z kobietą oraz zastosować technikę miękkiego członka