GDZIE JEST MĘSKA I KOBIECA MOC?

GDZIE JEST MĘSKA I KOBIECA MOC?

  • Post author:

Jedno tryska i drugie tryska. Jedno rodzi i drugie rodzi. Cipka i penis są siłą, działaniem, obfitością, mocą. Służą do macania, do dotykania, do oglądania, do podziwiania, do zachwycania się, do całowania albo gryzienia.

Penis jest miejscem dumy każdego mężczyzny. Mężczyzna w przeciwieństwie do kobiety zawsze ma swojego penisa na wierzchu, zawsze go widzi. Jego duma jest na wysokości jego wzroku, oczywiście jeśli mężczyzna dba o swoje ciało, figurę.
Chłopiec a potem mężczyzna zawsze widzi swojego penisa. Na poziomie psychoemocjonalnym to daje wielką pewność siebie. Dlatego mężczyźnie relatywnie dużo prościej jest nauczyć się pewności siebie. Mężczyzna swoje miejsce mocy może zawsze mieć w dłoni. Trzyma je w toalecie podczas sikania, dotyka trzymając rękę w kieszeni, itp. Jest to kontakt stały, codzienny od zawsze, od poczęcia.

Mężczyzna ma swoje miejsce mocy cały czas w zasięgu. A to oznacza, że ja jestem, to jest mój penis, to jest moja seksualność, to jest mój miecz, moja moc. On jest zawsze obecny, zauważalny, on drga, tam zawsze coś się dzieje. Jest to kontakt dużo bliższy niż kobiety z jej cipką, do której trzeba się dokopać . 

Żeby kobieta zobaczyła swoją cipkę potrzebuje wykonać pewne działania, ogolić, rozłożyć nogi, wziąć lusterko, potrzebuje zrobić specjalne miejsce, mieć na to czas, przestrzeń. Oglądanie swojej cipki nie dzieje się ot tak, na co dzień. Kobieta aby mogła skontaktować się ze swoim miejscem mocy potrzebuje wykonać pewne zabiegi, które wymagają dużo zachodu.

To, że męski penis jest zawsze wystawiony na zewnątrz ciała ma swoje również minusy. Jednym z nich jest poczucie wystawienia na ocenę . 

W dzisiejszym świecie, kiedy to mężczyzna ma sporo obowiązków, musi sprostać wielu życiowym wyzwaniom, kiedy to musi być zawsze sprawny, zwarty i gotowy, dbać fizycznie o utrzymanie domu, zadbać o kobietę, o dzieci, zorganizować wakacje, zarobić i być super to wystawienie może być trudne dla niego, może być dużym obciążeniem. Jego penis jest cały czas wystawiony. To, że miejsce intymne mężczyzny zawsze jest wystawione na zewnątrz, przed nimi, może być z jednej strony dla niego łatwe, a z drugiej dużym obciążenie.  

.

Z kolei kobieta, żeby skontaktować się ze swoją kobiecością, intymnością musi w sposób szczególny się do tego przygotować. Musi ustawić się w konkretnej pozycji, nie jednokrotnie po gimnastykować się, zabrać lustro, żeby tam zajrzeć. Biologia tak ukształtowała kobietę, że jej seksualność, moc jest wycofana, niedostępna. Nie jest czymś zawsze na wierzchu, nie jest czymś oczywistym, zawsze do zobaczenia.

Żeby mężczyzna poczuł swoją moc, poczuł swojego penisa wystarczy, że włoży rękę do kieszeni. Kobieta tak nie ma. Kobieta musi zanurkować, wykonać pewne zabiegi, a to nie wszędzie można uczynić. Kobieca moc, kobieca cipka jest głęboko, jest gdzieś tam ukryta, schowana. A więc z punktu psychoemocjonalnej kobieta działa trochę z ukrycia, kobieta zwalnia pola, ustępuje miejsca, przepuszcza.

Ale uwaga. Fałszywym stwierdzeniem jest, że kobieta musi być zawsze grzeczna, potulna, ciepła, miła, czuła, uczynna. Kiedy potrzebuje coś osiągnąć, zrobić, to, to robi, skoro potrzebuję obronić swoje terytorium, to, to robi, jeśli potrzebuje wejść w czyjeś terytorium, to wchodzi, bo tak w życiu bywa. I nie ma nie. Błędnym jest myślenie i działanie z ukrycia, żeby nikt nie widział. żeby się nie narazić. 

To, że fizjologia tak ukształtowała kobiece ciało nie oznacza, że zadaniem kobiety jest stać się niewidoczną. Faktem jest, że kobiecie może być trudniej tą swoją moc wypchnąć do przodu, pokazać, że można decydować. 

Trzeba pamiętać, że kobieta ma być sobą, ma czuć swoja moc. I raz może użyć jej w sposób delikatny, innym razem ostrożnie, decyzyjnie, innym razem miękko, ciepło, albo stanowczo popchnąć sprawy. Kobieta powinna brać życie w swoje ręce. 

Kobieca cipka jest taką samą mocą jak męski penis. To nie jest tak, że kobiecość jest słabsza, gorsza. Kobieca moc, tak jak i męska jest całościowa, piękna i może być silna. Cipka jest siłą sprawczą kobiety. I dlatego trzeba ją głaskać, pieścić, dotykać, całować i pielęgnować. Tak samo jak męskiego penisa.