JAK DOPROWADZIĆ KOBIETĘ DO WYTRYSKU?

Kobieta tak samo jak mężczyzna może mieć wytrysk. Z tą różnicą, że wytrysk kobiecy jest znacząco bardziej obfity w ilości wydostającego się płynu niż męski wytrysk. Czy każda kobieta może doświadczyć wytrysku? I czy prawdą jest to, co mówią seksuolodzy, że nie, że to organ zanikowy?

Z przeprowadzonych badań na kobietach wyraźnie widać, że tendencję to osiągnięcia wytrysku ma każda kobieta. Czy zatem to co mówi nauka jest fałszem? 

Czy każda dorosła kobieta w swoim życiu może doświadczyć wytrysku? Przy odpowiednim podejściu, na badanych kobietach widać, że tak. 

Trzeba jednak przyznać, że spora liczba kobiet jest zablokowana seksualnie. Z badań wynika, ze poprzez odpowiednie podejście do kobiecego ciała, można i taką kobietę doprowadzić do wytrysku. 

Wytrysku może doświadczyć kobieta zablokowana seksualnie również na poziomie psychiki. 

Czyżby zatem ciało było odrębne od umysłu? Czy ciało ma swoją własną niezależną pamięć? Okazuje się, że nawet w sytuacji, nie odczuwania przyjemności przez kobietę , może dojść do wytrysku i orgazmu, można doprowadzić kobietę do wytrysku. 

Wytrysk poprzedza orgazm. Do wytrysku może dojść przed osiągnięciem orgazmu. 

 

Jak wygląda kobiecy wytrysk?

 

Przeźroczysty płyn, bez zapachu i smaku, wydostający się z ciała kobiecego, z pomiędzy jej ud w ilości od kilku kropelek nawet do 0,5 litra i więcej. 

Czyżby wystarczyły tylko dobre chęci? Chęć, potrzeba to podstawa. Kobieta musi być gotowa na doświadczanie siebie, swojego ciała. Najpierw chęci, potem działanie, postawienie pierwszego kroku do osiągnięcia siebie. 

Ważne jest nastawienie i determinacja kobiety, ale taka na luzie, bez przymusu. To ma lekko płynąć.  Droga do doświadczenia siebie w pełni ma być przyjemna, ekscytująca, ciekawa.  

Jak zatem doprowadzić do kobiecego wytrysku? 

Ważne jest psychiczne przygotowanie kobiety na doświadczenie siebie w pełni. Ważna jest atmosfera, miłość, zrozumienie, zaufanie. Ważne jest w poczuciu komfortu rozmasowanie kobiecego ciała, rozmasowanie kobiecych organów, pochwy, punktu G. Poprzez odpowiedni ruch doprowadzić, by wnętrze ciała kobiecego zamiast  twardej skorupy przypominało w dotyku miękką strukturę. Aby zszedł balon napięć i powstało odprężenie, aby skumulowane w ciele latami trudy życia, ciężkie emocje, traumy zeszły z niej. Aby ciało dostało zielone światło uwolnienia z “cierpienia” i mogło podążać w kierunku odczuwania siebie w pełni, do lekkości.

CHCESZ POZNAĆ SWOJE CIAŁO I DOŚWIADCZYĆ WYTRYSKU