JAK POKONAĆ IMPOTENCJĘ?

JAK POKONAĆ IMPOTENCJĘ?

Są sytuacje kiedy mężczyzna nie ma wzwodu. Są sytuacje kiedy mężczyzna zmaga się z impotencją. Co wtedy? Jak postępować w takiej sytuacji? Czy zapaść się pod ziemię, ogarnąć się wstydem a może zachować się zupełnie inaczej. Dowiedz się jakie zachowanie przy braku erekcji jest jak najbardziej właściwe.

W sytuacji kiedy mężczyzna doświadcza braku erekcji dobrze gdy skoncentruje się na ciele kobiety, na jego kształtach, pięknie, wdzięku. Kobieta potrzebuje czuć, że mężczyzna jest przy niej, że jest w pełnej koncentracji na niej, na doświadczaniu się wzajemnym. Skoncentrowany mężczyzna na kobiecie w pełni świadomy tego, że daje kobiecie przyjemność, że ją napełnią męską energią jest dla niej wielkim darem. Kobieta może doświadczyć wielkiej przyjemności, orgazmów, wytrysków poprzez pieszczoty dłońmi, palcami, ustami, językiem. Poczucie bycia boginką dla mężczyzny, podziwianą, smakowaną uskrzydla kobietę.

A i dla mężczyzny wygląd kobiety, czucie jej skóry, jej zapach dostarcza zmysłowych przyjemności. Sprytne pieszczoty całego ciała, miejsc intymnych przez pełnego uważności mężczyznę zapewne podnieci kobietę.

  • Pocałunki, dotyk, wrażliwość, uważność i koncentracja.

Pocałunki, pieszczoty, muskanie, objęcia, dotykanie pleców kobiety, przesuwanie dłoni wzdłuż jej kręgosłupa, pieszczoty brodawek, delikatne ich ssanie do momentu ich stwardnienia, masaż sromu, pochwy, pieszczenie łechtaczki palcami, językiem, penetrowanie najskrytszych miejsc jej intymności doprowadzając ją do zalania się jej pomiędzy udami własnymi płynami, czyli do wytrysku.

Kobieta pełna uniesień podnieca mężczyznę, wywołuje erekcję.

Gdyby jednak nie dojdzie do erekcji, wówczas mężczyzna do tak przygotowanej kobiety może z łatwością wprowadzić członek metodą „miękkiego wejścia”.

CZY MIĘKKIE WEJŚCIE MOŻE POKONAĆ IMPOTENCJĘ?

Miękkie wejście to nic innego jak wprowadzenie członka bez erekcji do pochwy kobiety z pomocą palców. Sprytny mężczyzny, sprawny w palcach bez żadnego problemu może wprowadzić wiotkiego członka w jej ciało, tym samym dostarczając sobie i jej przyjemności.

Miękkie wejście dla kobiety może być nowym podniecającym doświadczeniem, jeśli mężczyzna zrobi je we właściwy sposób. Kiedy członek jest w kobiecie, jest duża szansa, że dojdzie do zesztywnienia członka – erekcji. Trzeba jednak pamiętać o wcześniejszym przygotowaniu się i postępowaniu zgodnie z naukami Tai Miłości.

Przeczytaj też: Dlaczego seks jest ważny? 

Dodaj komentarz