JAK SPRAWDZIĆ, CZY KOBIETA JEST NAMIĘTNA?

JAK SPRAWDZIĆ, CZY KOBIETA JEST NAMIĘTNA?

Spotykasz się z kobietą. Nie masz pewności czy jest namiętna, czy Cię pragnie. Nie wiesz czy dalej inwestować w tę relację swój czas. Przeczytaj jak to sprawdzić.

W dawnych czasach znano metodę rozpoznawania czy kobieta jest namiętna. Jak? Obserwowano niewiastę. Patrzono na jej ciało, koncentrując się na twarzy, na jej oczach. Oczy zdradzały stan emocjonalny kobiety. Rozszerzone źrenice kobiety wiele mówią. To one właśnie przyciągają mężczyznę, są oznaką miłości.

Zaskakujące, że w wiktoriańskiej Anglii, we Włoszech okresu Renesansu panowała kontrowersyjna moda wśród kobiet. Aby przyciągnąć mężczyznę, na randkę wkrapiały sobie do oczu środek, który rozszerzał źrenice – trujący sok z rośliny belladonny.

Kobieta aby przyciągnąć mężczyznę, przed spotkaniem z nim zmieniała swoje oczy. Jej oczy miały być namiętne. Płaciła za to wysoką cenę. Psuła sobie wzrok. Ale liczył się cel. Oczy miały być pełne namiętności i wywołać pożądanie mężczyzny. 

Dla sprawdzenia tej techniki i przełożenia jej na obecne czasy naukowcy przeprowadzili eksperyment. Celem eksperymentu było dowiedzenie się jaki mają wpływ rozszerzone źrenice na pożądanie mężczyzny.

Pokazano mężczyznom zdjęcia kobiet. Zdjęcia podzielono na dwie grupy. W pierwszej grupie były kobiety z rozszerzonymi źrenicami, w drugiej z normalnymi.  Efekt eksperymentu potwierdził hipotezę. Większość mężczyzn uznała kobietę z rozszerzonymi źrenicami za atrakcyjniejszą, piękniejszą. Mężczyźni Ci gotowi byli zaprosić taką kobietę na spotkanie. Większe źrenice kobiety doprowadzały do powiększenia się źrenic również mężczyźnie.   

Dodaj komentarz