METODA NA POWIĘKSZENIE CZŁONKA

METODA NA POWIĘKSZENIE CZŁONKA

Gdy mężczyznę natura obdarzyła w długiego i dużego członka wtedy mężczyzna może zaspokoić kobietę mniejszym wysiłkiem. A co w sytuacji kiedy natura poskąpiła długości i grubości penisa? Jest kilka rozwiązań. Jednym z nich jest naturalne powiększeniem członka za pomocą sztuk Tao Miłości.

Kiedy w czasie połączenia się dwóch ciał mężczyzny członek wypełnia całkowicie pochwę kobiety, wtedy mężczyzna ma ułatwione zadanie. Mniejszym wysiłkiem jest w stanie zaspokoić partnerkę. Długość i grubość członka (w granicach normy) daje większą rozkosz kobiecie. Ale są przecież mężczyźni, którzy w spodniach mają mniej obfitości. I co wtedy?

  • Jeśli ktoś chce dobrze wykonać swoją pracę, musi dobrze naostrzyć swoje narzędzie – powiedzenie Taoistów.

Metoda na powiększenie członka wg Wu Hsiena

Rano, przed południem i po północy gdy słabnie moc Yin i kiedy zaczyna wzrastać Yang, mężczyzna powinien zacząć medytować, tzn. usiąść w cichym miejscu bez krzyżowania nóg i rąk z wyprostowanym kręgosłupem z twarzą zwróconą na wschód. W tym czasie koncentruje się na swoim wnętrzu, tak by osiągnąć spokój wewnętrzny aby pozwolić odejść wszystkim troskom dnia codziennego.

Mężczyzna nie powinien być ani głodny ani przejedzony. Powinien czuć komfort i lekkość w żołądku.

Siedząc w medytacji mężczyzna zwraca uwagę na oddech. Świadomie kieruje wdech i wydech pamiętając o tym, by przy każdym wdechu brzuch się unosił, przy każdym wydechu chował.

Gdy umysł się uspokoi mężczyzny zadaniem jest wykonać 49 głębokich oddechów. Po czym pocierać dłońmi tak długo, aż zrobią się bardzo gorące. Gorącą prawą rękę należy położyć na krocze i na członka, natomiast lewą masować podbrzusze okrężnymi ruchami w ilości 81 razy.

W dalszej kolejności należy zmienić kierunek ruchów i zrobić 81 ruchów okrężnych w stronę prawą. Po czym należy prawą dłonią chwycić członek u nasady i zacząć nim kołysać i potrząsać w prawą i lewą stronę i uderzać nim o nogi.

Dobrze gdy w pobliżu jest gotowa partnerka. Wówczas dobrze jest ją obgiąć i wejść w jej pochwę tak, by wzmocnić członek jej sokami i oddychać oddechem kobiety.

  • Oddech kobiety może być odżywczy dla mężczyzny. Oddech mężczyzny może być odżywczy dla kobiety. / Starożytni Mistrzowie Chińscy.

     

Na zakończenie mężczyzna pociera swoimi dłońmi przez dłuższy czas żołądź tak jakby wyciągał nić z włókna. Członek staje się dłuższy i większy po pewnym czasie, kiedy mężczyzna robi to w sposób właściwy i odpowiednio długo.

 

Nic tak wzmacnia, dodaje pewności w życiu, w seksie jak wysokie poczucie wartości.  

Dodaj komentarz