MIŁOSNY POTENCJAŁ – JAK GO WZMOCNIĆ

MIŁOSNY POTENCJAŁ – JAK GO WZMOCNIĆ

  • Post author:

Co zrobić, by wzmocnić swój / partnera miłosny potencjał - to pytanie zadaje sobie spora liczba kobiet i mężczyzn. To dobrze, bo to punkt wyjściowy od którego trzeba zacząć, do postawienia kolejnego kroku na drodze do samopoznania i doświadczenia czegoś większego w tym życiu. Bo czymże, byłoby życie bez doświadczeń? Czy byłoby ciekawe, interesujące?

Kondycja seksualna kobiety i mężczyzny pokazuje często stan zdrowia organizmu. Zatem, gdy coś dzieje się z seksualnością, gdy czujesz, że spadł potencjał zainteresuj się tym od razu, by w porę zareagować i nie dopuścić do utonięcia przyjemności seksualnych raz na zawsze. 

Brak czerpania przyjemności seksualnej dla niektórych może stać się prawdziwym dramatem. I słusznie, bo przecież seksualność daje nam rozładowanie ale i przyjemność. Kobieta uwalniana z napięć, podlewana i zasilana energią mężczyzny kwitnie. Gdy kobieta tego nie ma, może być zgorzkniała, złośliwa i nieprzyjemna dla otoczenia. Taka kobieta może mieć problemy z komunikacją międzyludzką. Kobieta zaspokojona jest atrakcyjna, przyciągająca.  

MIŁOSNY POTENCJAŁ – JAK GO WZMOCNIĆ?

Wyobraź sobie ciało jako statek, a duszę jako napędzającą go maszynę. Statek wiezie cenny, wieki diament. Celem jest przetransportować go na odległy ląd. 

Jeśli statek jest uszkodzony (ciało i jego niedomagania, choroby) bez względu na to, jak sprawny jest silnik, nie uda mu się dotrzeć do celu. Jest ryzyko wcześniejszego utonięcia! Tak samo jest z miłosnym potencjałem!

Koncentracja na celu, stworzenie właściwych warunków, może uchronić przed dekoncentracją i utonięciem. 

Zanim rozpoczniesz swoją podróż do samopoznania duchowego, zanim rozpoczniesz duchowy trening zaopiekuj się swoim ciałem fizycznym. Przed wyruszeniem w duchową drogę konieczne jest aby wszystkie kanały w ciele były otwarte i przygotowane na przyjęcie od 10 do 100 tysięcy woltów mocy, która spłynie, by popłynąć w ciele, uporządkować, naprawić, wzmocnić i oświecić, wynieść.  

Miłosny potencjał jak już powiedziane zostało odzwierciedla stan ciała fizycznego i duchowego (emocja, strach, lęk, przekonania). By było łatwiej ciału duchowemu, warto zacząć od oczyszczenia i wzmocnienia ciała fizycznego. W ten sposób podniesie się siła woli. 

Łatwym sposobem na oczyszczenie i wzmocnienie jest zastosowanie kuracji z pokrzywy (ze względu na właściwości oczyszczające, wzmacniające krew jak i zasilające ze względu na zawartość krzemu – mowa jest o świeżej pokrzywie). Ale równie dobrze mogą to być i inne sposoby w zależności od preferencji i możliwości danego organizmu. Chcieć to móc. Móc to chcieć. Podróż zawsze zaczyna się od postawionego pierwszego kroku.  

Źródło: Miłosny Potencjał Mężczyzny, M. Chia, M. Winn