PO CO TEN SEKS?

PO CO TEN SEKS?

Seks i seksualność jest istotnym elementem w życiu człowieka. Ważne aby zdać sobie sprawę, że właśnie poprzez seks można osiągnąć inny poziom świadomości, można rozszerzyć swoją świadomość i przekształcić energię seksualną na.... Przeczytaj.

Potencjał seksualny, energia seksualna jest potężną siłą znajdującą się w człowieku, jest siłą napędową, kreacją, twórczością. Przyjęło się, że główną rolą seksu jest przedłużenie rodu i przetrwanie gatunku. Ale czy rzeczywiście tak jest. 

Czasy co rok to prorok minęły. Potencjał seksualny się marnuje, trwoni bezpowrotnie. 

Organizm człowieka wykorzystuje mniej więcej od 70 do 80% najwyższej jakości energii do przygotowania się na powołanie nowego życia. Kiedy nie dochodzi do poczęcia dziecka, zarodki rozpoczynające  życie wydalane są z ciała. 

Energię seksualną, swoją witalność człowiek często bezwiednie marnuje poprzez szybką masturbację i wytrysk nasienia, poprzez podniety powstałe w czasie oglądania filmów porno. Człowiek nie potrafi gospodarować swoją energią witalną. Trwoni ja na prawo i lewo nie zdając sobie sprawy z powagi sytuacji. Wyczerpanie po akcie seksualnym jest tego dowodem. Takie wyczerpanie eksploatuje energię seksualną daną człowiekowi.  

Kiedy przez lata człowiek marnotrawi swoją energię seksualną, kiedy ucieka ona jak woda z dziurawego naczynia traci siły, traci witalność, traci twórczość, zdolności intelektualne. 

Kiedy zrobi się proste badanie za pomocą fotografii kirlianowskiej wyraźnie widać jak z okolic krocza wydostaje się energia. 

Można zapanować nad marnotrawieniem jakże cennej energii życia i przekształcić ją w większy potencjał zdrowotny, witalny, w rozwój wewnętrznego potencjału.   

PO CO TEN SEKS?

Celem człowieka jest szeroko pojęty rozwój, ewolucja, poszerzenie percepcji swoich zmysłów, powiększenie swojego  poziomu świadomości. To może się dokonać poprzez  przetransformowanie i przeprowadzenie energii seksualnej przez ciało człowieka, poczynając od podstawy (miejsce genitaliów) po czubek głowy, który to łączy człowieka z wyższą świadomością. 

Rozwoju świadomości można doświadczyć poprzez specjalne ćwiczenia, dzięki którym można również zwiększyć doznania seksualne, doznania zmysłowe, przedłużyć swoją seksualną młodość, witalność, zapobiec wyzwaniom od strony seksualnej, pozbyć się impotencji, wczesnego wytrysku, słabego wzwodu, można wyregulować miesiączkę i unormować czas jej trwania. 

Mężczyzna, który we właściwy sposób ćwiczy swoje ciało jest w stanie przedłużać akt miłosny, kontrolować i zatrzymywać wytrysk. Taki mężczyzna potrafi doświadczyć wielokrotnych orgazmów w czasie jednego aktu seksualnego.  

Właściwie pojęty seks, traktowany z należytym szacunkiem może być namiętny, bezwstydny, pełen temperamentu, może dawać wydłużoną przyjemność i dawać radość z obserwacji swojej wybranki, kiedy doświadcza błogości, rozkoszy z rąk mężczyzny.     

Dobrze zrozumiany potencjał seksualny wykorzystuje techniki oddechowe. To za sprawą dobrze wykonanego oddechu można oczyścić i wzmocnić ciało, można je uzdrowić. Ważne, by pogłębiać oddech, by doprowadzić go do samego dołu brzucha, by był przeponowy. Ważne, by wydłużać wydech. Im dłuższy wydech tym głębsze oczyszczenie organizmu z blokad, toksyn. Właśnie poprzez oddech organizm wyrzuca to co mu nie potrzebne.

Umiejętność prawidłowego oddychania jest niezwykle ważną czynnością każdego dnia. Jest to tania, prosta technika, która zawsze towarzyszy człowiekowi. Poprzez oddech możesz się wyciszyć, zregenerować i wyregulować swój organizm, schudnąć, odmłodzić się.  To waśnie poprzez właściwą pracę z oddechem, odpowiednimi mięśniami i wizualizacją można ochronić się przed wyczerpaniem i wampiryzmem energetycznym. 

Dodaj komentarz