SPOSÓB NA MIĘKKIEGO CZŁONKA

SPOSÓB NA MIĘKKIEGO CZŁONKA

Technika „miękkiego wejścia” jest kołem ratunkowym dla mężczyzny zmagającego się z brakiem erekcji. Miękkie wejście to nic innego jak wprowadzenie członka do kobiecej pochwy bez wzwodu, z pomocą palców. Doświadczony mężczyzna, zręczny w palcach jest w stanie wprowadzić wiotkiego członka w kobiece ciało dostarczając jej i sobie przyjemności. Miękkie wejście może być nowym doświadczeniem dla partnerów, które przy właściwym podejściu kochanków może przełamać blokady mężczyzny odnośnie osiągania wzwodu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wiotki członek wewnątrz kobiety napręży się, zesztywnieje. Jednak trzeba pamiętać o właściwym podejściu, o pewności siebie, delikatności i dania sobie przyzwolenia do porażki. Przecież nie od razu Kraków zbudowano.

Dobrą techniką dla miękkiego członka jest technika „miękkiego wejścia” w ciało kobiety. Najlepszymi pozycjami dla miękkiego wejścia są pozycje boczne oraz gdy mężczyzna jest na górze.

Trzeba pamiętać o erotyzmie, pocałunkach, pieszczotach, dotyku zanim dojdzie do wprowadzenia członka w kobiecą pochwę. Właściwy partner, czułość, delikatność, namiętność, pewność siebie to absolutne minimum do zadowalającego aktu seksualnego.

Pewność, że wiem co robię, że się tym bawię, że doświadczam, eksperymentuję, bez wchodzenia w poczucie nieudolności, bezsensu, poczucia winy! To bardzo ważne. Tylko poprzez zabawę, spokojne podejście, bez nacisku może wyjść w życiu to dobrze.

Zabawa seksualna powinna trwać tak długo jak długo jest przyjemnie, jak długo cieszy. Do wejścia miękkiego członka musi być gotowe kobiece ciało. Tylko wtedy gdy jej kobiecość jest dobrze nawilżona własnymi płynami może dojść do penetracji miękkim członkiem.

Gdy mimo długiej gry wstępnej nie dochodzi do nawilżenia, może okazać się pomocne sztuczne nawilżenie płynnym olejem roślinnym. Można przygotować sobie wcześniej własną kompozycję olejku nawilżającego wzbogaconego naturalnymi olejkami eterycznymi, które dodatkowo wspomagają nastrój, rozluźnienie i doświadczenie większych doznań seksualnych.

Ciekawmy pomysłem jest masowanie całego ciała kobiety sporządzoną miksturą olejową i stopniowe schodzenie w dół aż do kobiecej pochwy. Kiedy kobieta nie ma ochoty na masaż, wówczas może samodzielnie naoliwić się miksturą olejową. Być może przy okazji będzie maila ochotę na wymasowanie swojej kobiecości na oczach mężczyzny.

Innym rozwiązaniem jest wmasowanie olejku na końcówkę członka i jego trzon.

Niezwykle ważne jest w tej metodzie właściwe podejście i zręczność palców mężczyzny, dzięki którym to mężczyzna wprowadzi miękkiego członka do kobiecej pochwy.

Co dalej?

Kluczowym jest w tym, by mężczyzna zrobił obręcz z palców u podstawy członka, by jego wyższa część była półsztywna. Wówczas należy zacząć wykonywać pchnięcia.

Nacisk palców działa na podobnej zasadzie jak ucisk gumowego lub silikonowego oringu u nasady członka.

Ucisk palców ma tę przewagę, że można zmieniać siłę, intensywność ucisku, można też zabrać palce w momencie jak okażą się już niepotrzebne lub znów włączyć ucisk w razie potrzeby członka. Dzięki palcom, wszystkie te działania mogą odbywać się bez konieczności wyjmowania członka z pochwy. Znaczna przewaga mężczyzn zmagająca się z wyzwaniem ze strony miękkiego członka osiąga erekcję, utrzymuje ją podczas wykonywania ruchów kopulacyjnych.

 Warunkiem koniecznym powodzenia metody „miękkiego wejścia” jest uporządkowane pole w strefie psychicznej. Mężczyzna, który zmaga się z problemem ze strony wzwodu na tle psychologicznym wymaga odrębnego podejścia, w którym może pomóc mu specjalista zajmujący się sprawami seksuologicznymi.

Dodaj komentarz