SUCHOŚĆ POCHWY – POZNAJ WINOWAJCĘ!

SUCHOŚĆ POCHWY – POZNAJ WINOWAJCĘ!

Kochasz się, ale seks nie przynosi ci zadowolenia. Ale, kochasz się, bo mąż ma potrzeby. Ale bez śluzu kochanie sprawia ból, rodzi się niechęć do uprawiania seksu. Dochodzi do samogwałtu na sobie. UWAGA! Bez tego śluzu seks nie przyniesie przyjemności. Zobacz, co może być powodem.

Suchość, brak śluzu może spędzać sen z powiek. Tak bardzo chcesz, by seks sprawiał ci przyjemność w akcie prawdziwych doznań, ale nie potrafisz poradzić sobie z suchością. Być może właśnie znalazłaś odpowiedź na nurtujące cie pytanie. Być może właśnie otrzymasz rozwiązanie swojej bolączki.

Zaburzony system hormonalny może być przyczyną braku śluzu. Może
być przyczyną odczucia suchości w pochwie. Błędem jest sięganie w takiej sytuacji po tabletki hormonalne, bo zaburzenia te może wywoływać rtęć.
Możesz to sprawdzić. Jak? Sprawdź czy zakłócona jest praca tarczycy, czy obniżone jest jej funkcjonowanie. Zmierz rano po przerwie nocnej, przed wstaniem z łóżka temperaturę, najlepiej podczas menstruacji w 2,3 i 4 dniu okresu. Gdzie?
Najlepiej pod językiem, gdy termometr umieścisz we wgłębieniu z prawej lub
lewej strony pod językiem (nie w przedsionku!). Notuj wyniki. Jeśli średnia z
tych trzech temperatur jest niższa niż 36,4 stopnie Celsjusza może to wskazywać
na zakłócenia pracy tarczycy mimo, że badania z krwi pokazują wyniki w normie.

Inną oznaką problemów z tarczycą jest miesięczna krew. Gdy jest czerwona, to
oznacza, że tarczyca prawidłowo funkcjonuje. Gdy krew jest brązowawa oznacza,
że jest niski poziom hormonów tarczycy. Rtęć zaburza pracę całego organizmu. To z jej powodu możesz mieć wyzwania z tarczycą, ból brzucha w okolicach jelit i
suchości pochwy. Zatem może okaże się, że gdy pozbędziesz się z nadmiaru rtęci,wszystko wróci do normy.

Dodaj komentarz