TEN SEKS WZMACNIA

TEN SEKS WZMACNIA

Taoiści już dawno wiedzieli, że seks leczy! Według nauk o Miłości Uzdrawiającej, ciało i seksualność to jedno. W czasie miłosnym wykorzystaj dłonie i to nimi możesz na energetyzować i wzmocnić ciało i umysł! Sprawdź jak się kochać, żeby wzmocnić ciało oraz zwiększyć efektywność mózgu.

Seks jest naturalną potrzebą kobiety i mężczyzny. Mimo, że niektóre kobiety mają w sobie uśpiona boginkę seksu, to jednak warto ją obudzić i skorzystać  z jej uzdrawiających właściwości, do wzmocnienia i powiększenia narządów płciowych, do rozbudowania mózgu i szyszynki. Erotyka w tym pomaga. 

Do tego celu należy użyć dłoni. Dłonie dotykają, stymulują, kierują uwagę i energię na określone części ciała. Taki akt obejmuje całe ciało, nie skupia się tylko na genitaliach. Zachowaj regułę złotego środka, dawaj, ale i otrzymuj. Na przemian z partnerem przyjmuj delikatny dotyk, ale i skupiaj się na ciszy i wewnętrznych subtelnych doznaniach.

Układanie w odpowiedni sposób dłoni w czasie odpoczynku w trakcie aktu miłości wzmocni nasienie i jajniki oraz sprawi powiększenie narządów płciowych. Przytul się do partnera. Niech ciało przylega do ciała. Ty i on przodem do siebie. Obejmijcie się tak by złączone dłonie, jedna na drugiej, wnętrzem skierowanym w kierunku pośladków ułożyć na partnerze w miejscu łączenia się jednego pośladka z drugim. Trzymaj je tam i kieruj mentalnie energie ku górze, w kierunku mózgu. Taka praktyka to naturalny lek.

Dodaj komentarz