WYTRYSK KOBIECY- MOŻESZ GO MIEĆ

WYTRYSK KOBIECY- MOŻESZ GO MIEĆ

To pewne, że kobieta może mieć wytrysk. I jest to jak najbardziej pewna informacja, że kobieta może mieć wytrysk. Nie jest to żadne nietrzymanie moczu ale wytrysk, który może wystąpić w fazie przed orgazmem lub w czasie orgazmu. Dlaczego zatem tak niewiele kobiet go doświadcza. Dlaczego tak niewiele kobiet ma świadomość o jego istnieniu. I jak to się dzieje, że kobieta może mieć wytrysk!

WYTRYSK - TO PEWNE, ŻE KOBIETA MOŻE GO MIEĆ!

Wytryski kobiece są swego rodzaju fenomenem fizjologicznym, który nie występuje u wszystkich kobiety jak twierdzi seksuolog Andrzej Depko. Wytryski kobiece związane są z obecnością lub brakiem obecności tzw. gruczołów przy-cewkowych Skenego, które to właśnie funkcjonują w obrębie cewki moczowej. Tam też ten płyn się zbiera. Płyn, który wychodzi z kobiety w postaci wytrysku przypomina wydzielinę męskiej prostaty ze względu na zawarty w nim antygen psa. Fakt ten potwierdzają badania laboratoryjne, które wykazujące obecność antygenu psa – antygenu sterczowego w płynie kobiecego wytrysku  produkowanego przez antygen gruczołu krokowego psa. 

Jeżeli są to gruczoły zanikowe u kobiety, wtedy na bieżąco ta wydzielina wydala się do cewki moczowej i spływa z cewki moczowej do przedsionka pochwy. Miesza się z wydzieliną gruczołów Bartholina i gdzieś zanika. Rozcieńcza tą wydzielinę wydzielina z gruczołów Bartholina.

  • Gruczoły Bartholina, są to gruczoły śluzowe, których ujście jest w przedsionku pochwy, które nawilżający przedsionek pochwy i wyjście do pochwy umożliwiając bezbolesną penetrację pochwy.

Bardziej skupieni na tym, co się dzieje mogą rozróżnić, że wydzielina gruczołów śluzowych jest taka ciągnąca jak rozpuszczony kisiel. Natomiast wydzielina gruczołów Skenego jest bardziej wodnista.

Niektóre kobiety mają te ujścia zamknięte. W czasie stymulacji erotycznej ta wydzielina jest cały czas produkowana i wtedy one tam zaczynają pęcznieć i w czasie przed orgazmem lub w czasie orgazmu one się nagle udrażniają.

W zależności od tego na ile one są rozwinięte, jak długo trwa stymulacja może pojawić się mały wytrysk ale i bardziej imponujący wytrysk. Są kobiety fontanny, które tryskają wytryskiem w ilości szklanki lub dwóch. Ten wytrysk jest jak gejzer.

Kobiety, które nie zdawały sobie sprawy ze swojej właściwości do wytrysków wstydzą się, bo myślą, że mają problem z nietrzymaniem moczu. Płyn ten wypływa z cewki moczowej i myślą, że to jest mocz. Że mają nietrzymanie moczu.

Są też mężczyźni nieświadomi, których wiedza na temat kobiecych wytrysków jest uboga i są święcie przekonani, że mokra wielka plama, która pozostaje po stosunku, to mocz, że ich partnerka się zsikała, że miała orgazm moczowy.

KIEDY DOCHODZI DO WYTRYSKU?

W momencie, kiedy występuje orgazm, następuje kurczenie się mięśni miednicy małej i mięśni powłok brzusznych. One działają jak tłok, który wyciska zawartość tych gruczołów Skenego do cewki moczowej . Dlatego wytrysk się pojawia w fazie orgazmu. Gdy stymulowana jest przestrzeń Gutenberga, która jakby znajduj się w rzucie gruczołów Skenego, które zlokalizowane są w ścianie miednicy małej.

CDN.

Chcesz otworzyć się na doświadczanie przyjemności seksualnej, napisz

Dodaj komentarz