DLACZEGO NIE CHUDNĘ?

DLACZEGO NIE CHUDNĘ?

Chcesz poprawić swój wygląd, lepiej czuć się we własnym ciele, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu, zyskać więcej energii? Wprowadzasz dietę za dietą, odżywiasz się jak uważasz prawidłowo i nic! Już nie możesz patrzyć na siebie w lusterko. Bo widzisz w nim nieatrakcyjną kobietę, zapuszczoną tłuszczem. Na tym cierpi twoja seksualność, bo nie czujesz się atrakcyjna seksualnie. Dlaczego nie chudniesz? Poznaj sekret swojej sytuacji, który może pomóc ci schudnąć.

Aby spełniły się Twoje marzenia wystarczy wprowadzić niewielkie zmiany w stylu życia. Wiedz, że masz duży wpływ na to, jak wyglądasz, jak się czujesz i w jakim tempie twój organizm spala zbędny tłuszcz i chudniesz.

Jak wyjaśnia dr. Robert Yang “Otyłość jest problemem zakwaszenia, a tłuszcz jest sposobem na uratowanie życia”. Jak to możliwe?

Kiedy ciało jest zakwaszone oznacza to, że jest w nim za dużo toksyn / trucizn czyli niebezpiecznych i niepotrzebnych substancji, które mogą być wynikiem niewłaściwego odżywiania albo ciągłego stresu.

Ciało może wytwarzać nadmierną tkankę tłuszczową m.in w celu bezpiecznego zmagazynowania w niej toksyn / trucizn. W ten sposób chroni organizm przed samozatruciem, odciążając i zabezpieczając pracę ważnych dla życia organów wewnętrznych – nerki, wątroba, serce.

Dlatego też, aby schudnąć, ważne jest aby jednym z pierwszych kroków było kompleksowe oczyszczenie organizmu z toksyn i zredukowanie poziomu stresu. Dzięki temu organizm będzie mógł samoczynnie zredukować niepotrzebną tkankę tłuszczową. 

To jest ten wielki sekret utraty wagi i schudnięcia.

 

Jak więc schudnąć?

Jak to zrobić, aby pozbyć się toksyn i schudnąć?

Uważa się, że organizm powinien usuwać toksyny samoczynnie na bieżąco. Dlaczego tego nie robi skutecznie?

Mamy w sobie dwa podstawowe filtry – urządzenia, które oczyszczają krew, nerki i wątrobę.

Aby, tak jak każde urządzenie oczyszczające, mogły sprawnie funkcjonować potrzebują odpowiedniej ilości substancji oczyszczającejwody i redukcji stresu.

To właśnie odpowiednia ilość wody w organizmie jest niezbędna do usuwania toksyn. A odwodnienie jest jedną z podstawowych przyczyn nadwagi, otyłości, cellulitu i całego wachlarza chorób.

Dlaczego woda jest taka ważna na drodze do pozbycia się toksyn? Bo służy jako najlepszy na świecie rozpuszczalnik. Ciało może pozbyć się toksyn wyrzucając ją na zewnątrz poprzez mocz, pot, wydzieliny. Dlatego tak ważne jest zwrócenie większą uwagę na ilość i jakość wypijanej wody , szeroko pojętych płynów.

Woda, to:

  • najlepszy znany rozpuszczalnik,
  • smaruje stawy,
  • pomaga chronić tkanki,
  • daje elastyczność mięśniom, ścięgnom, kościom oraz chrząstkom,
  • utrzymuje skórę w odpowiedniej wilgotności,
  • powoduje, że organy nie są “posklejane razem” ,
  • transportuje tlen do komórek i utrzymuje właściwą równowagę poza komórkami,
  • jest przekaźnikiem energii. Ma zdolność zapamiętywania i zapisywania informacji.

DLACZEGO NIE CHUDNIESZ?

 

Uwaga! Potrzebna jest właściwa woda. Trzeba wiedzieć, że nie każdy płyn nawadnia!

I tak dwutlenek węgla jest tanim środkiem konserwującym oraz skutecznie zmienia smak, nawet najgorszego jakościowo płynu powodując “paraliż” kubków smakowych nasady języka. Dlatego też płyny gazowane nie są dobrym pomysłem w procesie schudnięcia. 

Aby organizm prawidłowo funkcjonował potrzebuje życiodajnej i żywej wody.

Wiele osób kupuje wodę butelkowaną w plastikowych butelkach. Jednak nie jest ona dla nas najlepsza z kilku powodów. 

Po pierwsze zawiera rozpuszczone w sobie mikrocząstki plastiku w którym jest przechowywana. Co w konsekwencji może zaburzać system hormonalny organizmu i prowadzić do otyłości.  

Po drugie wody butelkowane są z reguły wydobywane ze źródeł głębinowych i są tzw „wodami martwymi”. 

Dlatego też ludzie chorują m.in. na dysbakteriozę. Woda żywa winna zawierać także organizmy (mikroby i bakterie) niezbędne dla życia człowieka.

 

  •  “Otyłość jest problemem zakwaszenia, a tłuszcz jest sposobem na uratowanie życia” / dr Robert Yang

Dodaj komentarz

Close Menu