JAK NAWYKI NISZCZĄ CIAŁO?

JAK NAWYKI NISZCZĄ CIAŁO?

Masz ciało. Ciało, które ci służyć, które sprawia, że dzięki niemu możesz korzystać z życia, cieszyć się nim, doświadczać.
Możesz widzieć, słyszeć, czuć, smakować, ruszać się. Jeśli nie dbasz o swoje ciało z biegiem czasu ulega ono degeneracji, niszczy się. Jakie nawyki i w jakim stopniu niszczą ciało?

Dlaczego ciało ludzkie uległo takiej degeneracji.  Dlaczego tak wielu ludzi cierpi i zmaga się z chorobami?  
Czyżby to sprawa ignorancji, oszustwa i zysków a może czegoś więcej?

Wielu ludzi uważa, że taka jest kolej rzeczy. Że niedomagania, choroby są wpisane w żywot człowieka. Czy rzeczywiście tak jest?

Czy musimy cierpieć, starzeć się? I co z tym wszystkim mają wspólnego nawyki?

Mają, bo to właśnie dzięki właściwym nawykom możesz osiągnąć cel, poczuć się piękną i zadowoloną z życia kobietą, ceniącą swoją wartość.

99% tego co robisz, to nawyki!

Od jakości nawyków zależy jakość Twojego życia – sprawność, zadowolenie, akceptacja, poczucie wartości. Dlatego najważniejsze co należy zrobić, to żeby nawyki były jak najlepsze. 

Pamiętaj, że na jakość życia ma wpływ oddech, sen, wysiłek fizyczny, stres, jedzenie i picie, myśli, emocje, przekonania itp.

To od ich jakości zależy twój sukces, poziom energii, wygląd, sylwetka, zdrowie, zadowolenie seksualne, życie w wymarzonym związku i ostatecznie szczęście. 

JAK NAWYKI NISZCZĄ CIAŁO?

Błędne jest myślenie, że jesteś słabym, niedoskonałym, grzesznym, podatnym na choroby człowiekiem. Być może wmówiono ci, że zrodziłeś się w nieprzyzwoity
sposób, z grzechu, że należy się wstydzić własnego ciała, że seks,
masturbacja jest grzechem. Być może wmówiono ci wiele innych rzeczy. To
wszystko narosło w tobie. To wszystko wpłynęło na poczucie twojej wartości. Chcesz tego czy nie, teraz to wszystko co jest w tobie kieruje tobą. I będzie robić
to dalej dopóki, dopóty nie uporządkujesz siebie, swoich myśli, przekonań, nawyków żywieniowych itp.

Te programy mocno zakorzenione w człowieku, ograniczają, blokują przed pójściem dalej. Twoje życie składa się w 99% z nawyków, z tego co zostało wprowadzone do podświadomości. Świadomie podejmujesz działanie w ok. 1%. Brzmi przerażająco ale to fakt. Działasz jak komputer zgodnie z tym co sama lub
ktoś włożył ci do głowy. 

Obudź się. Podejmij działania. Żyj własnym życiem. Kieruj nim. Pozwól sobie na pełnię życia poprzez poznanie siebie, poznanie miłości. Na doznania, uśmiech, wolność. Sprawdź co cię blokuje, co cię ogranicza a co daje ci frajdę w życiu. Zmień wgrane oprogramowanie. Przeżyj życie tak jak chcesz, w pełni. Ciesz się nim. 

Kiedy ciało i duch jest w pełni spójne i zintegrowane czujesz się szczęśliwą osobą, czujesz młodość. Żyjesz w zgodnie ze sobą, ze swoimi wartościami. 

Współzależność ciała i ducha ilustruje odbiornik TV. Wtedy i tylko wtedy, kiedy nadajnik będzie miał sprawną antenę, odbiornik będzie działał. Jedno jest zależne od drugiego. Tak więc jedyną drogą do nowego JA, jest zintegrowanie ciała i ducha poprzez nawyki. 

Szaleństwem jest leczyć ciało bez leczenia ducha /Platon

Dodaj komentarz