JAK POZBYĆ SIĘ BEZSENNOŚCI?

JAK POZBYĆ SIĘ BEZSENNOŚCI?

Nieprzespane noce, bezsenność stają się prawdziwą zmorą ówczesnego człowieka. Coraz więcej osób cierpi na brak snu, w efekcie czego dzień staje się prawdziwym wyzwaniem. Gdy nie możesz spać nie masz ochoty do przeżywania życia w pełni, nie masz siły na wydajną pracę, czujesz się zmęczony. Nic ci się nie chce. Jak pozbyć się tego stanu, jak przejść z bezsenności w senna noc, z nerwowości w spokój?

Gdy dopadają stany ciężkiej nocy, gdy nie możesz spać męczysz się, a dzień następny staje się zmorą. Wtedy myślisz o odpoczynku, o tym aby ten dzień przeżyć, aby on jak najszybciej przeminął. Czy musi tak być? Czy jest skuteczne lekarstwo na przespaną noc? 

Okazuje się, że przy bezsenności można skorzystać z tego co natura dała. Że mamy spory wachlarz narzędzi w ujarzmieniu bezsenności.

Co to za narzędzia, które mogą zakończyć temat bezsennych nocy?

Na pomoc przychodzą zioła. Najskuteczniejsze są zioła świeże lub wykonane przez pasjonatów ze świeżych ziół specyfiki. Takie zioła / ziołowe specyfiki to prawdziwa wartość, która daje sen, uskrzydla, regeneruje i wycisza, daje ochotę do życia i przeżywania życia w pełni. 

Ważne jest, by mikstura była personalnie  sporządzona. W innym przypadku to ruletka, zadziała albo nie zadziała. Każdy z nas ma swoją indywidualną konsystencję, swoje indywidualne DNA, swoje niepowtarzalne preferencje i dobrze jest udać się do specjalisty, który w odpowiedni sposób sporządzi właściwą mieszankę dla tej konkretnej osoby, w odpowiednich dawkach i proporcjach. 

Zioła są posłańcami Boga, jak niektórzy twierdzą. Zioła mają w sobie wielką moc działania. Niektórzy nazywają je naturalnymi lekami pozwalającymi wyjść  z wielu dolegliwości. Niewątpliwie w każdy określeniu jest ziarno prawdy. 

Niewątpliwie ze względu na indywidualność każdego człowieka ważne jest indywidualne podejście do każdego z osobna. I trzeba pamiętać jeszcze o tym, że jednemu pomogą zioła, a innemu praca na poziomie bioenergetycznej, duchowej a jeszcze innemu co innego. Często jednak zdarza się, że najskuteczniejsze działanie ma połączenie kilku narzędzi przez jednego specjalistę. Skakanie po wielu specjalistach może zakłócić proces zdrowienia. Dobrze jest wybrać sobie osobę, którą potrafi skutecznie przeprowadzić przez proces zdrowienia, ważne by tej osobie zaufać i zgodnie ze swoimi przekonaniami iść z nią w parze. 

Przy bezsenności mogą pomóc m.in: serdecznik pospolity, waleriana, brzoza. Jak twierdzi Ojciec Klimuszko dobrze jest gdy preparat ziołowy łączy w sobie co najmniej 8 ziół. Taki preparat ziołowy działa silniej. Cała magia polega na synergii, przez co zwiększa szanse na uzdrowienie, na przespane noce. 

 

Na wschodzie ziele serdecznika jest obowiązkowym lekiem domowej apteczki! Krople serdecznika są bezpieczne dla człowieka i można je przyjmować zarówno doraźnie jak i regularnie. Warto wiedzieć, że serdecznik jest dwa razy silniejszy od waleriany i można go stosować przez dłuższy czas w zależności od potrzeby i dolegliwości chorobowej. 

Serdecznik jest jednym ze skuteczniejszych ziół, jeśli nie jedynym, które zwalcza nerwice lękowe różnego pochodzenia, również nerwice żołądkowe i lękowe. Serdecznik reguluje ciśnienie krwi, co oznacza, że podwyższa niskie ciśnienie i obniża wysokie. 

 

Jak twierdzi dr Różański, serdecznik pospolity wskazany jest przy dolegliwościach takich jak:

 • wyczerpanie nerwowe;
 • nadmierne pobudzenie;
 • nerwice wegetatywne i lękowe;
 • wewnętrzny niepokój;
 • bezsenność;
 • płaczliwość;
 • lęki;
 • drżenie;
 • kłucie w sercu;
 • zaburzenia psychiczne w czasie miesiączki;
 • nerwowość i zaburzenia przed miesiączką
 • miażdżyca;
 • nadciśnienie;

 

UWAGA!

Nie skuteczne jest przyjmowanie ziela serdecznika w postaci naparów i odwarów. Zawarte w serdeczniku substancje czynne źle rozpuszczają się w wodzie. Dobrze natomiast rozpuszczają się w alkoholu. Czyżby najskuteczniejsze były krople ze świeżego ziela serdecznika? 

Dodaj komentarz