JAK WZMOCNIĆ WZROK? – PRZEPIS

JAK WZMOCNIĆ WZROK? – PRZEPIS

Małe literki. Rozmazany druk. Marszczenie czoła. Bruzda nad oczami. Oho okulary! Czy to już czas? A może można coś z tym jeszcze zrobić? Może jest szansa na lepszy wzrok. Poznaj sposób. Przeczytaj co możesz zrobić, by wzmocnić swój wzrok.

W raz z wiekiem może upośledzać się widzenie. Słaba ostrość widzenia, rozmyte literki,  niedowidzenie przeszkadza w życiu. Słabe widzenie niejednokrotnie upośledza wykonywanie prostych życiowych czynności. Czy w takiej sytuacji skazana jesteś na okulary? A może zanim założysz tę protezę na nos warto coś jeszcze zrobić. 

Jest prosta metoda i naturalna metoda na poprawę wzroku. W tym celu mogą posłużyć zioła, warzywa (kapusta, marchew, buraki) i oleje (olej słonecznikowy). 

Jednym z najpowszechniejszych sposobów detoksykacyjnych organizmu jest sposób, który polega na ssaniu oleju słonecznikowego? Dużo się o nim mówi w aspektach zatok. Ale jak się okazuje ten sposób wpływa również na poprawę wzroku. 

 

JAK POPRAWIĆ SWÓJ WZROK?


Pół łyżki oleju słonecznikowego (najlepsze rezultaty daje świeżo wyciśnięty olej) ssij przez około 20 minut, tak jak się płucze zęby, dwa razy dziennie. Po tym czasie wypluj to co ssałaś do muszli klozetowej, spłucz obficie wodą. Wypłukaj obficie jamę ustną zimną wodą. Przepłukaj nos, nadmiar wody wysmarcz. Wydzielinę pozostałą w gardle odchrząknij i wypluj. Kurację stosuj przez okres 10 miesięcy. 

Dodatkowo należy stosować okłady ze świetlika lekarskiego na oczy na noc. Pomocne też są liście ze świeżej kapusty na zatoki, głowę i uszy. Dobrze jest też pić świeżo wyciśnięty sok z marchwi, dyni, kapusty.

Wystarczy 1 szklanka raz dziennie przez okres 1 miesiąca  aby twój wzrok się poprawił. Powodzenia 🙂  

Dodaj komentarz