LECZENIE OBJAWÓW POGŁĘBIA PROBLEM!

LECZENIE OBJAWÓW POGŁĘBIA PROBLEM!

Według medycyny chińskiej zlikwidowanie objawów na powierzchni prowadzi do poszerzania się jej wewnątrz organizmu. Porządkując siebie całego zaoszczędzasz sobie bólu i cierpienia. Zobacz jak to działa.

Styl życia ma wpływ na zdrowie, samopoczucie i wygląd. Czas przedświąteczny jest dobrym momentem na uporządkowanie swojego organizmu, by zapobiec puchnięciu ciała, bólu brzucha itp. Może warto temu zapobiec? Dzięki przygotowaniom do porządków z pewnością zbierzesz dorodne żniwo. Radość, szczęście, miłość, zdrowie w
życiu.

Współczesna medycyna koncentruje się na objawach i na ich
zwalczaniu. Co w dalszej konsekwencji więcej wyrządza szkody niż pomaga. Współczesna medycyna nie respektuje zasady, że likwidując objaw na powierzchni, pogłębi się choroba lub rozszerzy na poziomie przyczynowym, czyli w głębi organizmu. Przykładem niech będzie ból zlokalizowany w skroni, promieniujący do gałek ocznych. Medycyna chińska mówi tu o zaburzeniu wątroby, dróg żółciowych.
Co robi medycyna współczesna? Stosuje środki przeciwbólowe, które uszkadzają wątrobę, co w efekcie zwiększa częstotliwość i nasilenie objawów, uzależnienie od leków. W medycynie chińskiej modyfikacja diety odciąża wątrobę a objawy wygasają w krótkim czasie, jak mówi dr Romanowski.

Dodaj komentarz

Close Menu