NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ RATUJE ŻYCIE!

NADMIAR TKANKI TŁUSZCZOWEJ RATUJE ŻYCIE!

Chcesz poprawić swój wygląd, zdrowie, lepiej się czuć, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu, zyskać więcej energii? Chcesz aby spełniły się Twoje marzenia, wystarczy wprowadzić niewielkie zmiany w swoim życia. Przeczytaj!

Masz spory wpływ na to, jak się czujesz, jak wyglądasz, jaki jest twój stan zdrowia i w jakim tempie twój organizm spala zbędny tłuszcz. Jak wyjaśnia dr. Robert Yang “Otyłość jest problemem zakwaszenia a tłuszcz jest sposobem na uratowanie życia”. Zakwaszone ciało oznacza, że jest w nim za dużo toksyn, niebezpiecznych, niepotrzebnych substancji, które mogą być wynikiem np. niewłaściwego odżywiania, zbyt dużego wysiłku i chronicznego stresu.
Ciało wytwarza nadmierną tkankę tłuszczową m.in. po to, aby bezpiecznie zmagazynować w niej właśnie toksyny, odpadki trujące. Chroni się w ten sposób przed samozagładą, samozatruciem, odciążając i zabezpieczając pracę ważnych organów wewnętrznych takich jak nerki, wątroba czy serce. 

Aby zrzucić nadmierne kilogramy, poprawić potencjał, potencję itp. jednym z pierwszych kroków powinno być kompleksowe oczyszczenie organizmu z zanieczyszczeń. Dzięki temu organizm będzie mógł samoczynnie zredukować niepotrzebną tkankę tłuszczową i powrócić do zdrowia. To jest właśnie wielki sekret utraty wagi. A więc jak to zrobić aby pozbyć się toksyn. Przecież organizm powinien je samoczynnie na bieżąco usuwać. Dlaczego tego nie robi skutecznie. Mamy w sobie dwa ważne filtry – urządzenia, które oczyszczają krew, nerki i wątrobę. Jednak jak każde urządzenie oczyszczające, jeśli ma sprawnie funkcjonować potrzebuje twojej pomocy. Potrzebuje substancji oczyszczających. To właśnie one są niezbędna do usuwania toksyn. Zanieczyszczenie jest jedną z podstawowych przyczyn wyzwań zdrowotnych.

Dodaj komentarz

Close Menu