UWAGA! GŁODÓWKA NAPRAWIA ORGANIZM

UWAGA! GŁODÓWKA NAPRAWIA ORGANIZM

Medycyna ludowa dysponuje wieloma metodami na zdrowe. Jednym z nich jest głodówka. Czy jest ona bezpieczna? Przeciwnicy – mówią, że nie. Zwolennicy z kolei, że tak! Jak jest naprawdę?

Głodówka to sposób na generalne porządki ciała. Podczas tego procesu organizm oczyszcza się ze starych, uszkodzonych i chorych komórek. Pozbywa się patologicznej mikroflory i pobudza procesy enzymatyczne i układ immunologiczny. Organizm odnawia się i odmładza!

Najważniejsze podczas głodówki jest nastawienie psychiczne i wsparcie otoczenia. Zanim przejdziesz na głodówkę pierwsze, co należy zrobić, to odpowiednio się przygotować. Zdobyć odpowiednią wiedzę. Dowiedzieć się, jaki czas, dzień sprzyja ci w procesie naprawy. Zapewnić sobie wsparcie. To pozwoli spokojnie przejść przez ten proces. Niewiedza i niepewność rodzi niepokój. Zwróć uwagę na swoje myśli, na towarzyszące uczucia.

Podczas głodówki może wystąpić osłabienie. Mogą pojawić się również zawroty głowy. W takiej sytuacji może pomóc słaby roztwór z soli morskiej lub himalajskiej oraz woda mineralna oraz naturalna witamina C. Może pojawić się podwyższona temperatura ciała. To normalne. Jeśli natomiast temperatura ciała obniży się, ubierz się ciepło. Jeśli w dalszym ciągu utrzymuje się niska temperatura ciała, przerwij głodówkę.
Zanim przejdziesz na dzień głodówki, poprzedź go dniami, w którym spożywasz lekkie jedzenie wegańskie. Ta sama zasada dotyczy dni po głodówce.

Ciekawostka: Czy wiesz, że przeziębienie to swego rodzaju oczyszczanie się organizmu z toksyn. Zatruty organizm produktami rozpadu różnych substancji chce się od nich uwolnić. Zrezygnuj w tym czasie z przyjmowania jedzenia, wypróżnij się, pij wodę, herbaty ziołowe i odpoczywaj a po 2-3 dniach przeziębienie powinno minąć.

Dodaj komentarz